Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Nowości Targowe

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyrafinowana i subtelna kolekcja oświetlenia Hinkley Fulton to marzenie projektanta wnętrz. Żyrandole liniowe Fulton idealnie nadają się do oświetlenia wysp kuchennych i stołów jadalnych. Aby uzyskać efektowną stylistykę, która łączy współczesny styl z klasycznym industrialnym urokiem. Dzięki różnorodnym możliwościom, od kinkietów po żyrandole, oprawy Hinkley Fulton z pewnością znajdą miejsce w każdym domu.

 


 

 


 

 

 

Nierzadko współczesny styl wygląda tak kobieco. Delikatne akcenty szklanych perełek w oprawach Piper przynoszą migotanie, a przezroczyste szkło i metalowe pręty tworzą liniowy detal. Oprawy Piper producenta Kichler to prawdziwy punkt centralny w każdej czystej, nowoczesnej przestrzeni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GL SPECTIS 1.0 Touch + Flicker to kolejny instrument z rodziny “smart spektrometrów”. Łączy pomiar tętnienia światła ze spektralną analizą światła. Korzystanie z urządzenia jest niezwykle proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej, ani optycznej. Jeden przycisk uruchamia pomiar, prezentując kluczowe dane: lx, cd; CRI; TM-30; CCT; xy, współrzędne barwy zgodnie z CIE 1931 i CIE 1964. Po wybraniu funkcji „Flicker” spektrometr natychmiast ukazuje dane tętnienia światła, tj. częstotliwość, Flicker Percent, Flicker Index i SVM (Stroboscopic Visibility Measure

 

 

 

 

 

 

 

Seria zasilaczy FTPC marki POS Power została poszerzona o model FTPC-D.
Zgodny z normami w zakresie LVD (w tym z tzw. normą meblową) oraz EMC tak samo, jak pozostałe modele serii FTPC.
Posiada obudowę z tworzywa o klasie szczelności IP30, z zaciskami śrubowymi umożliwiającymi podłączenie zasilania oraz odbiorów bez użycia dodatkowych złączy/kostek. Regulacja jasności jest tutaj typu AC/Phase/Triac – czyli regulacja prądu wyjściowego następuje poprzez „wycinanie” fragmentów sinusoidy napięcia wejściowego. Jest to rozwiązanie b. wygodne dla użytkownika końcowego, bo wymagające tylko zewnętrznego ściemniacza triakowego, bez jakichkolwiek zmian w istniejącej instalacji.


Zasilacz współpracuje ze ściamniaczami m.in. firm Hager, Clipsal, Niko, Legrand, Recom.
Wyposażono go w szereg zabezpieczeń, jak przeciążeniowe, zwarciowe, nadnapięciowe i termiczne. Cechuje go także 5-cio letnia gwarancja.

 

 

 

MONITORING ROZPROSZONY OŚWIETLENIA AWARYJNEGO DATA 2 EASY

 
System DATA 2 EASY monitoruje pracę zainstalowanych opraw oświetlenia awaryjnego (do 256 opraw). Określa stan opraw, przeprowadzając testy

funkcjonalne i testy autonomii, które są konfigurowane przez użytkownika. Czytelny interfejs i nawigacja za pomocą klawiatury sprawiają, że system jest prosty w obsłudze. Dodatkowy atut tego rozwiązania to możliwość wykonywania i przechowywania raportów na temat pracy systemu, pełna historia zdarzeń oraz zabezpieczenie hasłem dla różnego poziomu uprawnień. Możliwy jest również podgląd stanu systemu poprzez stronę WWW.

DATA 2 EASY posiada możliwość współpracy z systemami inteligentnych budynków oraz opcję wizualizacji budynku przy użyciu aplikacji ELVIS.

 

 

 

 

 

 

 

 Oprawy typu downlight LED „ALIS” to nowość w ofercie BEMKO, która znajdzie zastosowanie w oświetleniu pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Idealnie nadają się do oświetlania kuchni, salonu, przedpokoju jak i doświetlania powierzchni biurowej, sklepu, kawiarni czy recepcji. W oprawach zastosowano diody LED o wysokiej skuteczności. Obudowy wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów w kolorze białym. Dużym atutem jest łatwy i szybki montaż – w oprawach zastosowano zintegrowane zasilacze LED.


Parametry techniczne:
•    Moc: 6W
•    Napięcie zasilania: 230V/50Hz
•    Temperatura barwowa: 4000K (Neutralna)
•    Strumień świetlny: 520lm


 

Oprawy dostępne są w dwóch wersjach:
•    okrągłej (DLA-R-064-WH, DLA-AR-064-WH – wariant z regulowanym źródłem)
•    kwadratowej (DLA-S-064-WH, DLA-AS-064-WH – wariant z regulowanym źródłem).